Pomoc Kuchenna
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, Silesian Voivodeship, Polska
American Heart of Poland Spółka Akcyjna
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc w przygotowaniu potraw kuchni tradycyjnej oraz dietetycznej zgodnie z recepturami,
  • dbanie o wysoką jakość serwowanych potraw,
  • zachowywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie procedur.

WYMAGANIA:
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 6-18,
  • elastyczność do pracy w weekendy i święta,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć stałej i długofalowej współpracy.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
  • możliwość skorzystania z darmowych posiłków,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku medycznym,
  • możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia grupowego,
  • karta rabatowa dla pracowników.

  • Praca Ustroń
  • Pomoc kuchenna Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851