Pomoc kuchenna
  • Zielonka
Zielonka, Zielonka, mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp.z o.o.
7. 9. 2024

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje

Pomocy kuchennej w Zielonce/ Kobyłka

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny.
Oferujemy:

  • Uczciwe wynagrodzenie na początek na zlecenie, umowa o pracę po okresie próbnym (32,00 brutto).
  • Pracę od poniedziałku do piątku (6-14; 7-15) – wolne weekendy
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonych.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy produkcji gorących posiłków.
  • Wydawanie posiłków.
  • Zmywanie naczyń oraz utrzymanie czystości w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie zasad HACCP.

Oczekujemy:

  • Aktualnych badań sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do ich wyrobienia.
  • Obsługa kasy fiskalnej i doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Praca Zielonka
  • Pomoc kuchenna Zielonki
  • Pomoc kuchenna Zielonka
  • Zielonka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544