Pomoc Kuchenna
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
FFM
9. 4. 2024

Miejsce Pracy- Kielce
Opis stanowiska:
- obieranie, krojenie, szatkowanie, siekanie warzyw i owoców, mycie,
- zmywanie naczyń
- pomoc kucharzowi w przygotowaniu potraw
- przestrzeganie porządku na stanowisku pracy
Wymagania:
- chęć do podjęcia stałej pracy
- mile widziane doświadczenia ale nie wymagane
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- status osoby biernej zawodowo
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Oferujmy:
- umowę o prace na cały etat
- możliwość zdobycia cennego doświadczania zawodowego w pracy w hotelu
- wsparcie trenera pracy
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : @ bądź za pośrednictwem portalu.
Kontakt :
739 976 571
w tytule wiadomości proszę wpisać: Pomoc Kuchenna
*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

  • Praca Kielce
  • Pomoc kuchenna Kielce
  • Pomoc domowa Kielce
  • Pomoc dentystyczna Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293