POMOC KUCHENNA
  • Siedlce
Siedlce, Warszawska 133, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOPAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 27,7 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Główne zadania:
-współpraca z kucharzami w zakresie pomocniczych prac kuchennych,
-obsługa maszyn do mycia naczyń,
-czyszczenie sztućców i zastawy,
-dbałość o czystość, właściwy stan sanitarny i techniczny urządzeń
-utrzymanie porządku w kuchni, pomieszczeniach socjalnych i magazynach prowiantowych.
Miejsce pracy: Hotel Hetman w Siedlcach przy ul. Warszawskiej 133.

Inne wymagania
chęć do pracy, osoba dyspozycyjna, która szuka pracy w gastronomii, jako wsparcie pracy kuchni, zaangażowanie w realizowane zadania, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (ewent. gotowości do ich szybkiego uzupełnienia), mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Siedlce
  • Pomoc kuchenna Siedlce
  • Pomoc dentystyczna Siedlce
  • Pomoc domowa Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532