Pomoc kuchenna
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Chochla
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie codziennie zmieniającego się menu w niezwykłym koncepcie na mapie Gdańska,
  • Pomoc w przygotowywaniu przepysznych zup,
  • Dbanie o jakość i świeżość, by móc oferować najlepszy produkt,
  • Dbanie o zaopatrzenie oraz funkcjonowanie kuchni,
  • Przygotowywanie półproduktów,
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • Czerpanie radości ze współpracy z nami.

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność - warunek konieczny!
  • Chęć do nauki
  • Podstawowej wiedzy gastronomicznej (zapewniamy kilkugodzinne szkolenie: jak nie przypalić wody w czajniku etc.)
  • Doświadczenie w pracy w gastronomii będzie dodatkowym atutem
  • Otwartej głowy pełnej pomysłów
  • Dobrego smaku i świadomości naturalnego gotowania bez wzmacniaczy i chemii

To oferujemy

  • fajną i przyjemną pracę (choć wymagającą), wydaje się nam (na pewno), pozytywnymi ludźmi (starszymi i młodszymi),
  • stabilne zatrudnienie (działamy na rynku ponad 8 lat),
  • kontakt z wieloma fantastycznymi ludźmi (mamy naprawdę znakomitych gości),
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę na cały lub część etatu,
  • system premiowy,
  • pakiet medyczny,
  • udział w ciekawych wydarzeniach i akcjach,
  • udział w Festiwalu Opener,
  • dodatkowe szkolenia i kursy.

Informacje o firmie

  • Chochla to pierwsza zupiarnia w Trójmieście i na rynku gastronomiczny działamy już od 8 lat. Dzięki naszym trzem lokalom możemy skutecznie przeprowadzać zupową rewolucję. Bycie pionierem to nie wszystko. Oprócz tego jesteśmy najwięksi i najpopularniejsi w regionie.
  • Nasze hasło "codziennie próbuj nowej zupy" to nie typowy chwyt marketingowy, a nasz znak rozpoznawczy. Chętni bez problemu mogą uatrakcyjnić swoją dietę, próbując każdego dnia nowych smaków. Od początku naszego działania przygotowaliśmy już ponad 700 niepowtarzających się zup.
  • Jesteśmy eko, wszystkie nasze opakowania na wynos są w pełni biodegradowalne, utrzymujemy najwyższą jakość naszych zup, dbając by produkty, z których je przygotowujemy miały jak najlepszy, wyłącznie naturalny skład. Jesteśmy najzdrowszym fast foodem, który wyznaje wyłącznie zasadę slow food - nie czekasz na zupę, tę w kilka sekund od zamówienia dostajesz świeżą i gorącą. W ofercie mamy także znakomitą świeżo mieloną kawę, naturalne soki, autorskie lemoniady i napary oraz niezwykle pyszne ciasta.
  • Hej, psiaki też są u nas mile widziane. Zapraszamy na chill, złapanie oddechu, i zdrowe jedzonko.

  • Praca Gdańsk
  • Pomoc kuchenna Gdańsk
  • Pomoc kuchenna Pruszcz Gdański
  • Pomoc kuchenna Nowy Dwór Gdański
  • Pomoc kuchenna Starogard Gdański
  • Pomoc kuchenna gdański
  • Pomoc domowa Gdańsk
  • Pomoc dentystyczna Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190