Pomoc kuchenna
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Małopolskie, Polska
Dom opieki
11. 4. 2024

Ośrodek rehabilitacyjny z okolic Myślenic poszukuje PRACOWNIKÓW NA KUCHNIĘ
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie posiłków w zakresie żywienia zbiorowego, dostosowanych do osób starszych
- dbanie o właściwą obsługę sprzętu i urządzeń znajdujących się w kuchni
Nie musisz mieć doświadczenia, nasza kadra gwarantuje przyuczenie do pracy!
Od kandydatów oczekujemy:
- dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności
Mile widziana:
- znajomość branży gastronomicznej,
DOŁĄCZ DO NAS !
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę,
- elastyczne godziny pracy,
- konkurencyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia ,
- przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
MIEJSCE PRACY
Droginia - ok. 4km od Myślenic
Aplikacje CV (mile widziane zdjęcia) prosimy kierować na adres e-mail: @
tel. 501 471 839
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do swojej oferty następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ….
Zostałem/zostałam poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.”

  • Praca Myślenice
  • Pomoc kuchenna Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072