Pomoc Kuchenna
  • Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój, Krynica-Zdrój, Małopolskie, Polska
Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.
29. 5. 2024

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. z siedzibą w Krynicy-Zdroju prowadzi rekrutację na stanowisko: POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Wymagania: • doświadczenie w branży gastronomicznej, • uczciwego podejścia do powierzonych obowiązków • motywacja do pracy i umiejętności pracy w zespole, • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Zakres zadań:
- pomoc w przygotowaniu/przygotowanie półproduktu kulinarnego wg. ustalonych standardów;
- pomoc w przygotowaniu potraw zgodnie z recepturami,
- utrzymanie w czystości stanowiska pracy, zaplecza i magazynów,
- dbanie o jakość i estetykę serwowanych potraw.
Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia.
- Umowa o pracę.
- Program socjalny.
- Praca w zgranym zespole.
- Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Zapewniamy pełną poufność wszystkich złożonych ofert w trakcie i po procesie rekrutacyjnym.

  • Praca Krynica-Zdrój
  • Pomoc kuchenna Krynica-Zdrój
  • Krynica-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417