Pomoc krawcowej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.
11. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

bieżące wsparcie działu przygotowania produkcji (np. poprawki krawieckie, drobne przeszycia)

WYMAGANIA:

• Umiejętność szycia w tkaninie i dzianinie na podstawowych maszynach

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i odpowiedzialną

Mile widziane osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

OFERUJEMY:

Proponujemy dla Ciebie:

• satysfakcjonującą pracę w miłej atmosferze

• wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

• stabilny i bezpieczny rozwój zawodowy w polskiej firmie

• pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

• benefity: ubezpieczenie grupowe, kartę sportową

  • Praca Łódź
  • Pomoc kuchenna Łódź
  • Pomoc domowa Łódź
  • Pomoc dentystyczna Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190