Pomoc Koordynatora
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Golden Serwis Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Firma Golden Serwis zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży, poszukuje obecnie osoby na stanowisko: pomoc koordynatora na terenie Wrocławia.

Obowiązki

  • Nabór pracowników, szkolenie, pilnowanie czasu pracy
  • Prace biurowe
  • Współpraca z dużymi sieciami handlowymi

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dokładność, umiejętność delegowania zadań
  • Status Ucznia/Studenta - mile widziana edukacja zaoczna (weekendy)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Kandydatów zainteresowanych zapraszam do przesłania CV.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi nasze kryteria.

  • Praca Wrocław
  • Pomoc domowa Wrocław
  • Pomoc dentystyczna Wrocław
  • Pomoc kuchenna Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293