Pomoc do Serwisu Opon
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Serwis Opon
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Serwis Opon na Warszawskim Ursynowie poszukuje pracownika .
Obowiązki:
-Pomoc przy wymianie opon . Mile widziane doświadczenie , jeśli go nie masz - bez obaw wszystkiego Cię nauczymy
-Dbanie o stanowisko pracy
-obsługa klientów
Wygania :
-szukamy osoby dostępnej od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do około godz 18 ( zależy od dnia )
-punktualność
-dbanie o maszyny
-kultura osobista
-zaangażowanie
-mile widziane doświadczenie
Oferujemy pracę w młodym zespole, świetną atmosferę oraz możliwość rozwoju .
Podstawa 30zl/h -35 zł/ h na ręke + dodatki za ilość przerobionych samochodów.
Zaangażowanych pracowników wynagradzamy premiami.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub podsyłania cv .

  • Praca Warszawa
  • Pomoc dentystyczna Warszawa
  • Pomoc domowa Warszawa
  • Pomoc kuchenna Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584