Pomoc Apteczna Gdynia Chylonia
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
DOM LEKÓW
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),
  • świadczenia pozapłacowe w formie ubezpieczenia na życie
  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków:

  •  prawidłowe przyjęcie dostaw oraz potwierdzenie zgodności - weryfikacja braków i nadwyżek, zgłoszenie reklamacji
  •  przygotowywanie zwrotów asortymentu aptecznego
  •  uporządkowanie aptecznego asortymentu z zachowaniem podziału na produkty lecznicze, suplementy diety czy wyroby medyczne
  • dopilnowanie porządku w magazynach
  •  dbałość o czystość we wszystkich pomieszczeniach apteki

Mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.

  • Praca Gdynia
  • Pomoc domowa Gdynia
  • Pomoc dentystyczna Gdynia
  • Pomoc kuchenna Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322