Pomoc apteczna
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
FARM SERVICE S.C.
7. 6. 2024

"Apteka Blisko Ciebie" zatrudni osobę na stanowisku Pomocy Aptecznej na pełny etat .
Praca w systemie dwuzmianowym.
Apteka zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej.
Zakres obowiązków:
- sprawdzanie zgodności dostaw leków i artykułów medycznych ze złożonym zamówieniem,
- utrzymanie czystości w pomieszczeniach apteki,
- układanie towaru,
- bieżąca pomoc personelowi.
Oczekiwania:
- dokładność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- przeszkolenie w pracy na oferowanym stanowisku,
- stabilne zatrudnienie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą niniejszej strony. Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się naszą ofertą.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pomoc dentystyczna Dąbrowa Górnicza
  • Pomoc domowa Dąbrowa Górnicza
  • Pomoc kuchenna Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055