Pomoc Apteczna
  • Poznań, ul. abpa Antoniego Baraniaka 88
wielkopolskie, Poznań, ul. abpa Antoniego Baraniaka 88, wielkopolskie, Polska
Medicover Apteka
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres zadań:

  • Samodzielne zarządzanie stanami magazynowymi
  • Sprawne przyjmowanie towaru, sprawdzenie pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodności z fakturą zakupu
  • Rzetelne weryfikowanie dat ważności przyjmowanego towaru
  • Przygotowanie asortymentu bieżącego w ekspedycji, niezbędnego do zapewnienia sprawnej obsługi Pacjentów
  • Dbałość o czystość w aptece oraz przejrzystość ekspozycji w ekspedycji, a przez to wizerunek apteki

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • Praca z najwyższej jakości asortymentem
  • Wsparcie Kierownika Apteki oraz Zespołu na każdym etapie pracy
  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna (również dla rodziny) wraz z pakietem sportowym
  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover
  • Internetowe kursy języka angielskiego

Nasze oczekiwania:

  • Chęć zdobycia doświadczenia w środowisku farmaceutycznym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie i dbałość o dobro pacjentów
  • Umiejętność budowania dobrych relacji

  • Praca wielkopolskie
  • Pomoc kuchenna wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749