Pomoc apteczna
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, Śląskie, Polska
Apteka
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Sieć aptek zatrudni osobę na stanowisku Pomocy Aptecznej.
Praca w systemie dwuzmianowym.
Zakres obowiązków:
- sprawdzanie zgodności dostaw leków i artykułów medycznych ze złożonym zamówieniem,
- utrzymanie czystości w pomieszczeniach apteki,
- układanie towaru,
- bieżąca pomoc personelowi.
Oczekiwania:
- dokładność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- przeszkolenie w pracy na oferowanym stanowisku,
- stabilne zatrudnienie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą niniejszej strony.
Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie się naszą ofertą.

  • Praca Mysłowice
  • Pomoc kuchenna Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714