Pomoc Administracyjno-Biurowa
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Smart-HR
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżącą obsługę administracyjną biura,
  • Prowadzenie korespondencji mailowej oraz telefonicznej,
  • Obsługę dokumentacji (faktury, dokumenty finansowe),
  • Pomoc w sporządzaniu dokumentacji i archiwizowanie danych,
  • Sporządzanie zestawień i raportów,
  • Obsługę zgłoszeń i kontakt z członkami organizacji,
  • Organizowanie i porządkowanie przestrzeni biurowej.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, co będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office (w tym Excela),
  • Wysokorozwiniętych umiejętności organizacyjnych oraz zaanagażowania w wykonywanie zadania,
  • Samodzielności i odpowiedzialności,
  • Dokładności i dbałości o szczegóły,
  • Chęci do rozwoju w obszarze administracyjnym.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym, w ramach umowy o pracę,
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy w instytucji o ugruntowanej pozycji.

Wymagania

Dla naszego Klienta – organizacji społecznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Katowice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Katowice
  • Pomoc kuchenna Katowice
  • Pomoc domowa Katowice
  • Pomoc dentystyczna Katowice
  • Pracownik biurowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388