Pomiarowiec / Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości produkowanych wyrobów (w laboratorium fizycznym
  • Dobór odpowiedniego sprzętu pomiarowego

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego (np. komparator, twardościomierz, zrywarka)
  • Znajomość specyfiki pomiarów na współrzędnościowej maszynie pomiarowej
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy w zespole profesjonalistów
  • Bogaty system benefitów pracowniczych

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536