Polska
  • Wąbrzeźno
Polska
Wąbrzeźno, Wąbrzeźno, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 9. 2024

powiększamy zespół produkcyjny! Więc jeżeli masz doświadczenie zawodowe i chcesz pracować na produkcji ta oferta może być dla Ciebie!

Miejsce pracy: Wąbrzeźno

System czasu pracy: 3 zmiany / 3 zmiany 4 brygady

Oczekujemy

  • chęci oraz dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmian jak i 3 zmian 4 brygad
  • motywacji oraz determinacji do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres czasu
  • rynkowe wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • dedykowanego opiekuna Randstad

Zadania

  • prace około produkcyjne
  • prace pomocnicze na produkcji
  • wsparcie innych pracowników w codziennych obowiązkach
  • mierzenie właściwych odległości towarów
  • kontrola jakościowa towarów

  • Praca Wąbrzeźno
  • Wąbrzeźno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544