Polska
  • Lublin
Polska
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

lubisz majsterkować, znasz narzędzia i elektronarzędzia, a rysunek techniczny masz w małym palcu? chciałbyś rozpocząć przygodę i zdobyć doświadczenie w dziale utrzymania ruchu?

świetnie! obecnie poszukujemy osoby na stanowisko pomocnika w dziale utrzymania ruchu do jednej z firm na terenie Lublina (Felin).

zaaplikuj i rozwiń skrzydła w dziale utrzymania ruchu!

Oczekujemy

  • praktycznej umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności i znajomości narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi,
  • zdolności manualnych,
  • chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • mile widziane wykształcenie techniczne z zakresu mechaniki, mechaniki i budowy maszyn, inżynierii produkcji lub pokrewnych.
  • mile widziane pierwsze doświadczenie przy naprawach i usuwaniu drobnych usterek.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowaną, płatne L4 oraz urlopy),
  • możliwość długofalowej, stabilnej współpracy,
  • wynagrodzenie od 26, 50 zł brutto - z możliwością negocjacji stawki w zależności od Twojego doświadczenia
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, 8-16 lub 9-17 (jedna zmiana), bez nocek!
  • praca na pełny etat lub min. 4 dni w tygodniu,
  • możliwość rozwoju i poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu utrzymania ruchu maszyn,
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna

Zadania

  • wsparcie działu utrzymania ruchu w codziennych obowiązkach,
  • dbanie o zapewnienie ciągłości pracy produkcji ,
  • pomoc w usuwaniu usterek maszyn i urządzeń
  • praca z podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami,
  • tworzenie i archiwizowanie dokumentacji technicznej.

  • Praca Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838