POŁOŻNA ŚRODOWISKOWA / WIZYTY PATRONAŻOWE / POZNAŃ
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Cosmoworker
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Praco jako położna środowiskowa przy wizytach patronażowych.
Praca na terenie Poznania.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • pełen zakres położnej środowiskowej,
  • wizyty patronażowe, samodzielne wizyty w domu pacjentek.

Wymagania:

  • kurs położnej środowiskowo-rodzinnej lub rozpoczęty kurs położnej środowiskowo-rodzinnej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do uzgodnienia zależne od ilości przeprowadzanych wizyt,
  • umowę zlecenie bezpośrednio z pracodawcą lub współpraca B2B.

Zainteresowane Kandydatki, które spełniają wymagania, proszone są o kontakt telefoniczny.

0048 660 457 009
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę z przychodnią POZ.
Wszystkie dane kandydatów pozyskiwane są w drodze korespondencji szyfrowanej.

Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146.
2006-2024 ⓒ

  • Praca Poznań
  • Położna Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678