Polkowice: Kontroler/ka jakości
  • Polkowice. Lubin, Głogów, Przemków
dolnośląskie, Polkowice. Lubin, Głogów, Przemków, Dolnośląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
31. 8. 2024

W Polkowicach mamy dla Ciebie ofertę współpracy na kontroli jakości, Dzwoń tel.  885-620-399

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości i naprawa komponentów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stawkę godzinową
  • możliwość szybkiego zarobku i zdobycia doświadczenia
  • wdrożenie i opiekę dedykowanego koordynatora
  • 3 zmiany
  • kartę Multisport
  • PPK, grupowe ubezpieczenie
  • możliwość zaliczek już po 2 miesiącach współpracy
  • umowę zlecenie- możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS
  • wgląd do godzin i formalności w telefonie
  • do dyspozycji parking, zaplecze socjalne (szatnia, stołówka)
  • w Polkowicach jeżdżą bezpłatne busy, z Głogowa, Lubina, Przemkowa prywatni przewoźnicy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567