Polernik - Szlifierz
  • Gdańsk, ul. Doki 1
pomorskie, Gdańsk, ul. Doki 1, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W Sunreef Venture S.A. poszukujemy na stanowisko:

Polernik -  Szlifierz  (stal nierdzewna) – I zmiana
Opis stanowiska
Czym będziesz się zajmował:

  • szlifowaniem i polerowaniem elementów ze stali nierdzewnej w postaci spoin na rurach i powierzchniach płaskich
  • obsługą elektronarzędzi szlifierskich takich jak szlifierka prosta, kątowa i rotacyjna

Wymagania

Idealny kandydat to osoba posiadająca takie kompetencje jak:

  • umiejętność obsługi szlifierki prostej, kątowej i rotacyjnej
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy
  • dajemy możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • po okresie próbnym możliwość weryfikacji stawki i otrzymania podwyżki, możliwość nadgodzin, wypłaty realizowane na czas
  • gwarantujemy wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w godzinach 6.00-14.15, w tym 30-minutowa przerwa
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych do 500 lub 1000 zł za polecenie
  • zapewnimy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie już od 35 zł/os
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED za 1 zł
  • kartę Multisport od 19 zł netto

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103