Pokojowa_Hotel Hetman
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
28. 8. 2024

Hotel Hetman & SPA w Siedlcach (ul. Warszawska 133) poszukuje pracownika na stanowisko - Pokojowa

Twoje główne zadania:

  • sprzątanie pokoi hotelowych i przygotowywanie ich do przyjęcia gości
  • dbałość o czystość wyznaczonej przestrzeni hotelowej
  • zmiana pościeli oraz obsługa pralni i magla
  • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości

Oczekiwania:

  • praca tylko w weekendy
  • zaangażowanie, dokładność i rzetelność w realizacji swoich zadań
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • elastyczne godziny pracy

  • Praca Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584