Pokojowa/y
  • Kraków
Pokojowa/y
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
grh polska
4. 9. 2024

Do obiektów hotelowych we Francji poszukujemy na stanowisko:
Pokojowa/y
miejsce pracy: Francja, Bordeaux
Opis stanowiska:
- sprzątanie pokoi hotelowych ok. 15 pokoi
- utrzymanie porządku części wspólnych w obiektach hotelowych
Wymagania:
- doświadczenie w sprzątaniu hoteli, szpitali, szkół lub szkół
- znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
- Wynagrodzenie w przedziale 1600 - 2000 € netto/miesięcznie
- Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
- Bezpłatne zakwaterowania w mieszkaniach pracowniczych lub w hotelu
- Dofinansowanie do transportu 150 € netto
- Przesłanie szczegółowej oferty mailowej z zasadami współpracy i paskiem wynagrodzeń
- Delegację do pracy we Francji w renomowanych obiektach hotelowych
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży hotelarskiej
- Profesjonalne wsparcie oraz przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584