Pokojowa / Pokojowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Novotel Gdańsk Marina
7. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

Zatroszczysz się o komfort gości zapewniając im czystość i porządek w pokojach i wspólnej przestrzeni hotelowej. Będziesz ściśle współpracować z Działem Technicznym i Recepcją.

Nasze wymagania

  • Lubisz porządek
  • Masz łatwość w organizowaniu swojej pracy
  • Cenisz dokładność i spostrzegawczość
  • Dyskrecja i uczciwość leżą w Twojej naturze
  • Cieszy Cię zadowolenie innych
  • Nie masz przeciwwskazań do pracy fizycznej i zmianowej
  • Znasz język polski w stopniu komunikatywnym
  • Chcesz się rozwijać
  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej
  • Premie półroczne, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Obiady pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie
  • Program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544