Pokojowa/Pokojowy
  • Podgórzyn
Podgórzyn, Podgórzyn, Dolnośląskie, Polska
Termy karkonosze
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osób na stanowisko Pokojowa/Pokojowy.
Miejsce pracy Staniszów, Termy Karkonosze,
Obowiązki:
- Wykonywanie czynności z utrzymaniem czystości w pokojach, apartamentach, częściach wspólnych.
- Zgłaszanie wszelkich usterek przełożonemu
- Współpraca z innymi działami
- Reakcja na potrzeby gości i zgłoszenia obsługi hotelowej
Wymagania:
- Dobra organizacja czasu pracy
- Dokładność, pracowitość, uczciwość
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, bądź umowę zlecenie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
- pracę w wyjątkowym miejscu i fantastyczną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal.
W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Praca Podgórzyn
  • Podgórzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941