Pokojowa/Pokojowy
  • Cedzyna
świętokrzyskie, Cedzyna, świętokrzyskie, Polska
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Firma MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:Pokojowa/PokojowyMiejsce pracy: CEDZYNA, woj. świętokrzyskie

Obowiązki

  • sprzątanie pokoi i powierzchni publicznych hotelu,
  • obsługa sali konferencyjnej w zakresie dbałości o czystość,
  • zapewnienie pełnej obsługi pokoi gości, zgodnie z poleceniami, w oparciu o ustalone normy i metody działania.

Wymagania

  • samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • uczciwość zawodowa,
  • wysoka kultura osobista,
  • dokładność, samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej.
  • orzeczenie o niepełnosprawności – warunek konieczny

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
  • możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres
  • z dopiskiem „Pokojowa/ Pokojowy ” lub kontakt telefoniczny 41 341 20 28.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584