Pokojowa/Pokojowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:.

  • sprzątanie pokoi hotelowych i pomieszczeń wspólnych
  • zgłaszanie rzeczy zaginionych,
  • informowanie przełożonego o znalezionych usterkach,
  • uzupełnianie artykułów eksploatacyjnych i konsumpcyjnych,
  • wymiana ręczników oraz pościeli

Oczekujemy:

  • zaangażowania i chęci do pracy, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy 6 dni w tygodniu, weekendy pracujące
  • znajomości j. polskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysokiej kultury osobistej
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 28,10 brutto/h, możliwość pracy na akord lub w rozliczeniu godzinowym
  • umowę cywilnoprawną z naszą Agencją,
  • możliwość dłuższej współpracy i zdobycia doświadczenia
  • pracę w hotelach na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567