Pokojowa *OD ZARAZ*
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
17. 9. 2024

Agencja pracy Service Jobs poszukuje pokojowej do prestiżowego, 4-gwiazdkowego hotelu w samym sercu Krakowa. Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą, sumienną i dbającą o każdy detal, zapraszamy do dołączenia do zespołu, który tworzy wyjątkowe doświadczenia dla naszych gości.
Twoje obowiązki:
- Sprzątanie pokoi gościnnych
- Kontrola i uzupełnianie wyposażenia
- Przygotowywanie pokoi na przyjazd gości
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na pełny etat
- Umowa zlecenie
- Stawka 28,10 zł brutto/h
- Elastyczny grafik
- Możliwe nadgodziny
Wymagamy:
- Komunikatywnej znajomości języka polskiego
- Dużej dyspozycyjności (praca również w weekendy)
- Umiejętność pracy w zespole
- Doświadczenie będzie mile widziane
Nasz hotel, znany z elegancji i najwyższych standardów obsługi, poszukuje kogoś, kto z pasją zadba o komfort i zadowolenie odwiedzających. Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584