Pokojowa *OD ZARAZ*
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Agencja pracy Service Jobs poszukuje pokojowej do prestiżowego, 4-gwiazdkowego hotelu w samym sercu Krakowa. Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą, sumienną i dbającą o każdy detal, zapraszamy do dołączenia do zespołu, który tworzy wyjątkowe doświadczenia dla naszych gości.

Twoje obowiązki:

- Sprzątanie pokoi gościnnych

- Kontrola i uzupełnianie wyposażenia

- Przygotowywanie pokoi na przyjazd gości

- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na pełny etat

- Umowa zlecenie

- Stawka 28,10 zł brutto/h

- Elastyczny grafik

- Możliwe nadgodziny

Wymagamy:

- Komunikatywnej znajomości języka polskiego

- Dużej dyspozycyjności (praca również w weekendy)

- Umiejętność pracy w zespole

- Doświadczenie będzie mile widziane

Nasz hotel, znany z elegancji i najwyższych standardów obsługi, poszukuje kogoś, kto z pasją zadba o komfort i zadowolenie odwiedzających. Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584