Pokojowa/Kelnerka
  • Zakopane
Zakopane, Zakopane, Małopolskie, Polska
Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
24. 5. 2024

Do naszej placówki świadczącej usługi hotelowe (Domu Pracy Twórczej ) poszukujemy osób na stanowisko:
Pokojowa /Kelnerka
Opis stanowiska
• utrzymanie porządku i czystości we wszystkich pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych znajdujących się na terenie obiektu
• podawanie posiłków
• zmywanie naczyń
• dbałość o najwyższą jakość obsług gości
• przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny
• współpraca z innymi działami obiektu
Wymagania
• gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz weekendy i święta
• sumienność i dokładność
• zaangażowanie i staranność
• wysoka kultura osobista
Oferujemy
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę + trzynasta pensja
• pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do kultury
• pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze
Zgłoszenia proszę wysyłać klikając na link:

  • Praca Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064