Pokojowa (K/M) Aries Hotel & Spa
  • Wisła
Wisła, Wisła, śląskie, Polska
Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Aries Hotel & Spa Wisła powstał w kultowym Domu Turysty, legendarnym schronisku PTTK „Nad Zaporą”. Jest to kolejny obiekt marki Aries, który wzbogacił portfolio grupy Platan Hotels & Resorts.W 4-gwiazdkowym hotelu znajduje się 89 pokoi ( w tym 14 apartamentów), strefa Wellness z basenem oraz strefą saun i siłownią.W kwestii smaku Gości rozpieszcza restauracja POLKA, która wraz z przepiękną Oranżerią tworzą przestrzeń konferencyjną i weselną na 210 osób.Nasi Goście mogą również zrelaksować się w hotelowym Lobby Barze i na urokliwym tarasie nad potokiem.Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pokojowa (K/M)

Obowiązki

  • Staranne sprzątanie pokoi, apartamentów i łazienek zgodnie ze standardami jakości hotelu Aries.

Wymagania

  • Przyjazne usposobienie.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Chęć do pracy :-)

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wsparcie i szkolenie wprowadzające niezbędne do objęcia stanowiska.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do karnetu sportowego (po okresie próbnym).
  • Zniżki na usługi spółek z grupy.

  • Praca Wisła
  • Wisła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544