Pokojowa
  • Kraków
Pokojowa
Kraków, Kraków, Polska
Service Jobs Sp. z o. o.
14. 8. 2024

Agencja pracy Service Jobs poszukuje pokojowej do prestiżowego, 4-gwiazdkowego hotelu w samym sercu Krakowa. Jeśli jesteś osobą uśmiechniętą, sumienną i dbającą o każdy detal, zapraszamy do dołączenia do zespołu, który tworzy wyjątkowe doświadczenia dla naszych gości.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Sprzątanie pokoi gościnnych
  • Kontrola i uzupełnianie wyposażenia
  • Przygotowywanie pokoi na przyjazd gości
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
  • Umowa zlecenie
  • Stawka 28,10 zł brutto/h
  • Elastyczny grafik
  • Możliwe nadgodziny

WYMAGAMY:

  • Komunikatywnej znajomości języka polskiego
  • Dużej dyspozycyjności (praca również w weekendy)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie będzie mile widziane

Nasz hotel, znany z elegancji i najwyższych standardów obsługi, poszukuje kogoś, kto z pasją zadba o komfort i zadowolenie odwiedzających. Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584