POKOJOWA
  • Kielce
POKOJOWA
Kielce, Zakładowa 4, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
HOTEL TĘCZOWY MŁYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg potrzeb

Inne wymagania
Zakres obowiązków:sprzątanie pokoi zgodnie z wyznaczonymi standardami, utrzymywanie czystości i higieny w pokojach, częściach ogólnodostępnych, magazynkach, sprawdzanie stanu wyposażenia pokoi, reagowanie na życzenia Gości, dbałość o wizerunek hotelu, zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków, stosowanie się do wewnętrznych wytycznych, szkoleń i procedur.
Wymagania;pozytywne nastawienie do pracy,umiejętność budowania przyjaznych relacji z Gośćmi, dyspozycyjność, gotowość do pracy w niedzielę i święta,staranność w zachowaniu czystości i higieny pracy,brak przeciwskazań do wykonywanie pracy na oferowanym stanowisku, dokładność i sumienność, wysoka kultura osobista, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Pracodawca oferuje:Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i zaangażowania.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584