Pokojowa
  • Mielno
Pokojowa
Mielno, Mielno, Zachodniopomorskie, Polska
Mielno Holiday Apartments
25. 4. 2024

Mielno Holiday Apartments jest całorocznym hotelem rodzinnym.
Dla nas podstawą prowadzenia obiektu hotelowego jest zespół pracowników dla których praca jest czymś więcej i którzy kochają to co robią.
Aktualnie do naszego Hotelu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
POKOJOWA / PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER
Miejsce pracy: Mielno
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
utrzymanie czystości w pokojach hotelowych i częściach wspólnych
utrzymywanie najwyższego poziomu czystości całego obiektu
dbałość o wysoką jakość świadczonych usług i utrzymanie standardów
współpraca z pozostałymi działami hotelu
CZEGO OCZEKUJEMY:
Zaangażowania i pozytywnego podejścia do pracy
zorganizowania oraz umiejętności pracy pod presją czasu
gotowości do pracy w weekendy i święta
dyspozycyjności i punktualności
mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
odpowiednie wprowadzenie w zakres obowiązków
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres podany w treści maila
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez firmę Mielno Holiday Sp. z o.o. z siedzibą w Mielnie, ul. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”

  • Praca Mielno
  • Mielno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963