Podinspektor ds. przygotowania i realizacji inwestycji referat Inwestycji
  • Luboń
Luboń, Luboń, Wielkopolskie, Polska
Miasto Luboń Biuro Majątku Komunalnego w Luboniu
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

analiza potrzeb inwestycyjnych Miasta i miejskich jednostek organizacyjnych,

analiza i przygotowywanie dokumentacji wyjściowej do realizacji inwestycji,

koordynacja, kontrola i nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych (etap prac projektowych, etap realizacji budowy)

kontrola realizacji umów,

bieżąca kontrola ponoszonych kosztów i ich zgodności z założonym budżetem.

WYMAGANIA:

Wymagania obowiązkowe:

wykształcenie średnie, pożądane wyższe techniczne (budownictwo, inżynieria środowiska, budownictwo komunikacyjne, gospodarka przestrzenna)

umiejętność obsługi oprogramowania MS Office

posiadanie obywatelstwa polskiego,

prawo jazdy kat. B

umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

Wymagania dodatkowe:

wiedza z zakresu prawa budowlanego, KPA, PZP, ustawy o drogach publicznych

obsługa programów wspomagających projektowanie dla plików *dwg, *dxf

doświadczenie w pracy w jednostkach samorządowych

doświadczenie w pracy związanej z udziałem w procesie inwestycyjnym

Warunki pracy na danym stanowisku

  1. praca w wymiarze pełnego etatu,
  2. praca biurowa wymagająca wyjść poza miejsce pracy – wizje w terenie,

Wymagane dokumenty

  1. CV
  2. list motywacyjny,
  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenia zawodowe
  4. Składanie dokumentów:
  5. osobiście w Biurze Majątku Komunalnego w Luboniu, ul. Poniatowskiego 20 , 62-030 Luboń,

Składanie dokumentów:

  1. osobiście w Biurze Majątku Komunalnego w Luboniu, ul. Poniatowskiego 20 , 62-030 Luboń,

Wymagane dokumenty można składać w zamkniętej kopercie w terminie do dnia 12 czerwca 2024 r. z dopiskiem: „Nabór na stanowisko podinspektora ds. przygotowania i realizacji inwestycji – Biuro Majątku Komunalnego w Luboniu”. Zastrzegamy sobie rozpatrzenie dokumentów, które wpłyną do naszego Biura po 12 czerwca 2024 r.

  1. drogą pocztową na adres: Biuro Majątku Komunalnego w Luboniu, ul. Plac Edmunda Bojanowskiego 2, 62-030 Luboń,
  2. drogą elektroniczną na adres e:mail: krzysztof.knopczynski@bmklubon.pl

Za termin złożenia dokumentów przesłanych drogą pocztową uważa się datę ich wpływu do Biura Majątku Komunalnego w Luboniu.

Dokumenty, które wpłyną do Biura Majątku Komunalnego w Luboniu po upływie wyżej określonego terminu nie będą rozpatrywane.

Ocena ofert oraz rozmowy z wybranymi kandydatami odbędą się po w/w terminie.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Informacje ogólne:

a) Wybrany kandydat, przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.

b) Kandydatowi nie przysługuje roszczenie o nawiązanie stosunku pracy.

c) W stosunku do czynności związanych z naborem nie przysługuje droga odwoławcza,

d) W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Biurze Majątku Komunalnego w Luboniu, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%.

OFERUJEMY:

  • Praca Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851