PODINSPEKTOR
  • Poznań
Poznań, Szyperska 14, 61-754 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
2. 5. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres zadań:
- przeprowadzanie wizyt monitoringowych oraz kontroli na miejscu mających na celu sprawdzenie prawidłowości wykorzystania środków w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski,
- opracowywanie informacji pokontrolnych,
- wykrywanie nieprawidłowości w realizacji projektów,
- odzyskiwanie nieprawidłowo wydatkowanych środków finansowych przez Beneficjentów na drodze postępowania administracyjnego,
- wprowadzanie danych do aplikacji e-Kontrole dotyczących przeprowadzonych kontroli oraz wizyt monitoringowych w ramach FEW,
- stosowanie się do obowiązujących wzorów formularzy i dokumentów,
- udział w szkoleniach i konferencjach podnoszących kwalifikacje, samokształcenie, przekazywanie pozyskanych informacji pozostałym pracownikom,
- przygotowanie materiałów i dokumentów związanych z realizacją FEW,
- śledzenie fachowej literatury i rozwijanie metod pracy,
- wykonywanie czynności związanych z kontrolą trwałości projektów realizowanych w ramach FEW,
- stosowanie aktualnych Instrukcji Wykonawczych Instytucji Pośredniczącej,
- wykonywanie innych zadań zleconych przez Zastępcę Kierownika Wydziału lub Kierownika Wydziału.
Charakterystyka lub rodzaj wykonywania pracy praca w przeważającej części w terenie bezpośredni kontakt z beneficjentami w pozostałej części praca w pomieszczeniach budynku przy monitorze ekranowym.

Inne wymagania
Umiejętności zawodowe:
- znajomość zagadnień związanych z Europejskim Funduszem Społecznym,
- znajomość ustawodawstwa krajowego i unijnego dotyczącego realizacji Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski pod kątem przeprowadzania kontroli, wizyt monitoringowych oraz odzyskiwania nieprawidłowo wydatkowanych środków finansowych przez Beneficjentów na drodze postępowań administracyjnych,
Oczekiwania mile widziane: doświadczenie we wdrażaniu/ kontroli środków Europejskiego Funduszu Społecznego,

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692