Pneumatyk
  • Bielsko-Biała
Pneumatyk
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż i demontaż elementów pneumatycznych,
  • czyszczenie, malowanie oraz naprawa podstawowych podzespołów,
  • naprawa i legalizacja manometrów,
  • naprawa szczelności układu pneumatycznego,
  • regenerowanie elementów zaworów rozrządczych, regulatorów, elektrozaworów.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne o specjalnościach mechanicznych lub pokrewnych, preferowane min. na poziomie technikum,
  • umiejętność interpretacji schematów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność interpretacji rysunku technicznego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość aparatów i urządzeń stosowanych w układach pneumatyki i hydrauliki,
  • dokładność, skrupulatność, umiejętność i chęć uczenia się oraz podnoszenia kwalifikacji.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z elektrotechniką,
  • znajomość budowy maszyn wtryskowych i rozdmuchowych,
  • doświadczenie przy obsłudze i naprawie urządzeń automatyzacji produkcji,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice),
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dobrą lokalizację (przy drodze ekspresowej oraz na przeciwko przystanku autobusowego MZK).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    53 639
    11 316