Pneumatyk
  • Bielsko-Biala
Pneumatyk
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
14. 7. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż i demontaż elementów pneumatycznych, czyszczenie, malowanie oraz naprawa podstawowych podzespołów, naprawa i legalizacja manometrów, naprawa szczelności układu pneumatycznego, regenerowanie elementów zaworów rozrządczych, regulatorów, elektrozaworów. WYMAGANIA: wykształcenie techniczne o specjalnościach mechanicznych lub pokrewnych, preferowane min. na poziomie technikum, umiejętność interpretacji schematów pneumatycznych i hydraulicznych, umiejętność interpretacji rysunku technicznego, umiejętność analitycznego myślenia, dobra znajomość aparatów i urządzeń stosowanych w układach pneumatyki i hydrauliki, dokładność, skrupulatność, umiejętność i chęć uczenia się oraz podnoszenia kwalifikacji. Mile widziane znajomość zagadnień związanych z elektrotechniką, znajomość budowy maszyn wtryskowych i rozdmuchowych, doświadczenie przy obsłudze i naprawie urządzeń automatyzacji produkcji, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. OFERUJEMY: umowę o pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i awansu, dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice), świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne), ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dobrą lokalizację (przy drodze ekspresowej oraz na przeciwko przystanku autobusowego MZK).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667