PMO Support
  • Polska
PMO Support
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PMO Support
Polska
NR REF.: 1189125

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
PMO Support
Lokalizacja: praca zdalnaBranża: farmaceutycznaRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: długoterminowa (kontrakty przedłużane co 12 miesięcy)Stawka: 60-80 PLN/h netto + VATStart date: ASAPGodziny pracy: standardowePraca zdalna: 100% zdalnie

Czym będziesz się zajmował:

  • Obsługa plików Excel, w tym aktualizowanie danych osobowych pracowników
  • Utrzymywanie i zarządzanie danymi o zatrudnieniu na różnych platformach, np. EPP, Omnimat, Snow, Fieldglass
  • Nadzorowanie procesów rekrutacyjnych z perspektywy administracyjnej: monitorowanie nowych zapotrzebowań, zbieranie niezbędnych informacji, weryfikacja kluczowych danych wymaganych do kontraktu, organizowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Wspieranie wszelkich zapytań ad-hoc od stakeholderów
  • Wspieranie organizowania procesów w firmie, poprzez uproszczenie procesów i ich automatyzację
  • Przygotowywanie i nadzorowanie wymaganych raportów / analiz w oparciu o bieżące potrzeby
  • Wspieranie procesu podpisywania nowych zamówień oraz weryfikacja faktur

Co otrzymasz:
  • Możliwość pracy dla międzynarodowego lidera branży farmaceutycznej
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Min. 3-5 lat doświadczenia w roli PMO lub podobnych
  • Doświadczenie w obszarze Resource Management, Vendors Management
  • Umiejętność tworzenia i dokumentowania procesów
  • Dobra znajomość Excela (m.in. tabele przestawne)
  • Mile widziane doświadczenie z ServiceNow i Fieldglass
  • Doświadczenie w pracy w korporacyjnym środowisku
  • Komunikatywność i proaktywność
  • Samodzielność i doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – 1 spotkanie z Delivery Managerem i Section Leadem
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!
  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690