PMO Lead (with Dutch)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Capgemini Polska
3. 12. 2023

Miejsce pracy: Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 11+
  • Spring
  • Hibernate
  • Angular / React / Vue
  • Cloud

O projekcie

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu PMO. Nasz Team jest częścią praktyki Application development and maintenance w Polsce z siedzibą we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Jesteśmy stale rosnącą grupą specjalistów, dla których Project Management stał się pasją. Wspieramy naszych klientów w obszarach m.in. analizy finansowej, administracji, kontroli przebiegu procesu i przepływu komunikacji.

Twój zakres obowiązków

  • analiza KPI’s finansowych oraz podejmowanie decyzji, które mają na nie wpływ;
  • wspieranie menedżerów w procesie controllingu i reportingu oraz w codziennej pracy z narzędziami finansowymi w firmie;
  • koordynowanie i optymalizacja procesów finansowych;
  • ścisła współpraca z zespołem PMO oraz innymi działami naszej firmy a także z kadrą menedżerską wysokiego szczebla;
  • pełnienie roli lidera jednej z kluczowych grup projektów;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w finansach i controllingu;
  • skoncentrowanie na rozwiązywanie problemów i umiejętność myślenia nieszablonowego;
  • analityczne podejście do zadań;
  • komunikacja z wieloma stakeholderami na różnym poziomie senioralności;
  • doskonała znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • płynne posługiwanie się językiem holenderskim i angielskim w mowie i piśmie (min. B2);
  • umiejętna priorytetyzacja zadań;
  • samodzielność w działaniu i przejmowanie inicjatywy.

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • model hybrydowy i elastyczne godziny pracy;
  • pakiet wyposażenia do pracy z domu;
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • dostęp do platformy benefitowej NAIS;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • bezpłatny czat/rozmowa z terapeutą
  • karta Multisport

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa z rekruterem
  • Testy kompetencji/weryfikacja znajomości języka
  • Wideorozmowa z menedżerem
  • Podjęcie decyzji o zatrudnieniu

  • ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT;
  • platforma z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED Talks, materiałów i szkoleń Coursera;
  • bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi.

Bycie jednym z nas oznacza ciągły rozwój pośród wspaniałych ludzi. To zespół, z którym chce się spędzać czas w pracy i po niej. Szkolenia i inicjatywy sprawiają, że codzienne zadania są ciekawsze, przyjemniejsze i wyjątkowe.

Software Center jest częścią Grupy Capgemini.

Wspieramy naszych klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Realizujemy projekty z wielu branż — od logistycznej, motoryzacyjnej, rozrywkowej, po publiczną i chemiczną. Jesteśmy ekspertami w wielu technologiach, tj. Java, Cloud, .NET, React czy testowanie.

Nie stoimy w miejscu, ciągle się uczymy i jesteśmy otwarci na innowacje. Jako zgrany zespół wspieramy siebie nawzajem, naszych kandydatów, naszych klientów w osiąganiu wymarzonej przyszłości.

Chcesz odkryć świat nieograniczonych możliwości i ciągłych innowacji?

Its time to #Get the Future You Want!

Twoje życie jest w Twoich rękach, a Ty masz możliwość je ulepszyć, rozwinąć się i po prostu — dołączyć do nas .

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz Instagram — @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku — Capgemini Polska. Znajdziesz nas też znaleźć na TikToku! — @capgeminipl.

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej: https://www.capgemini.com/pl-pl/polityka-prywatnosci-hr/

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692