Płatny staż w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Nemak Poland Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Analiza zużycia materiałów / części zamiennych
  • Opracowanie katalogu części zamiennych
  • Wsparcie w poszukiwaniu firm skupujących przestarzałe produkty
  • Analiza materiałów nierotujących
  • Wsparcie działu logistyki w projektach redukcji kosztów
  • Kontakt z Magazynem w celu ustalenia minimalnych i maksymalnych stanów magazynowych dla poszczególnych indeksów
  • Weryfikacja listy materiałów krytycznych
  • Wsparcie przy tworzeniu BOM w SAP

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

OFERUJEMY:
  • Roczny staż w międzynarodowej firmie
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • Dobrą atmosferę pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045