Płatny Staż w dziale Jakości
  • Niemce, k. Lublina
lubelskie, Niemce, k. Lublina, lubelskie, Polska
PO Lighting Poland Sp. z o. o.
1. 5. 2024

Plastic Omnium Lighting Poland Sp. z o. o. to czołowy producent zaawansowanych systemów oświetlenia zewnętrznego następnej generacji oraz elektroniki sterującej pojazdem dla przemysłu motoryzacyjnego.

Jesteśmy częścią grupy Plastic Omnium, wiodącego na świecie dostawcy innowacyjnych rozwiązań dla połączonej i zrównoważonej mobilności.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji procesu, opracowywanie standardów jakości
  • Zbieranie danych oraz raportowanie
  • Udział w procesie kalibracji sprzętu kontrolno pomiarowego
  • Pomiary komponentów i lamp
  • Zlecanie badań
  • Ewidencja statusu dostaw
  • Wsparcie Inspektorów oraz Inżynierów w zakresie analiz i reklamacji

Wymagania:

  • Studenci studiów I i II stopnia na kierunkach: Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Inżynieria i Analiza Danych lub pokrewne - warunek konieczny
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność min. 20h tygodniowo
  • Umiejętności organizacyjne, zarządzania czasem, priorytetyzacji zadań oraz planowania
  • Komunikatywność i proaktywne podejście

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 3 miesiące
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 28,5 zł brutto / h
  • Możliwość zawarcia kolejnych umów i nawiązania długoterminowej współpracy
  • Pakiet powitalny
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość zamawiania posiłków w aplikacji SmartLunch
  • Owocowe poniedziałki
  • Możliwość szkoleń wewnętrznych poprzez dedykowaną platformę
  • Zdobywanie praktycznej wiedzy i umiejętności w międzynarodowej firmie
  • Możliwość nauki od profesjonalistów
  • Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę

  • Praca lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523