Płatny staż w Dziale Bankowości – mBank
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
Target PRO
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • powitanie klientów w placówce bankowej i zbadanie celu wizyty
  • zarządzanie kolejką i opieka nad klientami oczekującymi na doradcę
  • informowanie doradców o celu wizyty klienta w placówce
  • pomoc klientowi w zakresie korzystania z aplikacji mobilnych

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, ciekawość i chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (mile widziana)
  • dyspozycyjność minimum 100 godzin miesięcznie
  • gotowość do rozpoczęcia długofalowej współpracy od zaraz

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej bankowości detalicznej w mBank
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość połączenia pracy zarobkowej ze studiami
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobycie wiedzy z zakresu finansów i produktów bankowych

Target PRO

Target PRO jest liderem rynku zarządzania zespołami handlowców. Od 20 lat dbamy o rozwój ludzi sprzedaży dla największych korporacji FMCG.

OBECNIE zarządzamy zespołami sprzedaży dla: Unilever, Algida, KraftHeinz, Grupa Żywiec, Danone, Coca Cola, Żywiec Zdrój.

Zatrudniamy ponad 1200 Handlowców wyłącznie na umowę o pracę! Dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji!

Sprawdź nas na FACEBOOK – szukaj Target PRO.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Zielona Góra
  • Doradca podatkowy w Polsce Zielona Góra
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zielona Góra
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851