Płatny staż w doradztwie finansowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Phinance S.A.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • umawianie spotkań z Klientami
  • udział w spotkaniach z Klientami - najpierw w roli osoby obserwującej, a następnie samodzielne badanie potrzeb Klientów oraz prowadzenie dla nich konsultacji
  • tworzenie planów finansowych, koncepcji doradczych oraz wybór odpowiednich rozwiązań w zależności od potrzeb Klienta - na początku ze wsparciem doświadczonych Doradców oraz samodzielnie po zdaniu egzaminów licencyjnych
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • obsługa systemu CRM oraz systemów informatycznych naszych partnerów: banków, towarzystw ubezpieczeniowych itp.

Nasze wymagania

  • jesteś dostępny/a min. 25 godzin w tygodniu
  • masz min. wykształcenie średnie i chęć do dalszej nauki
  • lubisz kontakt z Klientem i masz otwartość do uczestnictwa w spotkaniach, które odbywają się w naszym biurze, zdalnie oraz w terenie (np. w miejscu pracy Klienta lub w miejscu zamieszkania)
  • cechuje Cię wytrwałość i dążenie do postawionych sobie celów, nie odpuszczasz, gdy pojawiają się pierwsze trudności i wyzwania
  • chcesz podczas stażu zdobyć lub rozwinąć konkretne kompetencje, zamiast parzyć kawę czy wprowadzać dane do Excela
  • doświadczenie w pracy z Klientem (obsługa Klienta, sprzedaż)
  • jesteś w trakcie studiów na kierunku związanym z finansami, ekonomią, zarządzaniem lub prawem

To oferujemy

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć na uczelni
  • podstawowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od Twoich wyników w ramach umowy zlecenie
  • bogaty system szkoleń oraz warsztatów prowadzonych przez certyfikowanych Doradców Finansowych EFPA, który pozwoli Ci zostać Specjalistą
  • udział w egzaminach licencyjnych, dzięki którym uzyskasz uprawnienia do wykonywania zawodu
  • możliwość długoterminowej współpracy po zakończeniu stażu oraz wiele ścieżek rozwoju – specjalistycznych lub managerskich
  • wyjątkowy system motywacyjny z nagrodami w formie zagranicznych wyjazdów lub nagród finansowych

  • Jako jedna z największych firm pośrednictwa finansowego w kraju, dajemy doskonałe
  • możliwości rozwoju naszym współpracownikom. Pomożemy Ci stać się jednym z
  • najlepszych Doradców Finansowych w Polsce, nawet jeśli jeszcze nie masz doświadczenia!
  • W PHINANCE S.A. już od 20 lat kompleksowo zajmujemy się finansami gospodarstw
  • domowych oraz firm. Tworzymy indywidualnie dopasowane koncepcje doradcze dla naszych
  • Klientów - stawiając na długofalową współpracę. Dowiedz się więcej: https://phinance.pl/

  • Praca Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690