Płatny Staż w Akademii Epcido- Elektryk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Epcido Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Akademia Epcido ogłasza nabór do wyjątkowego, płatnego programu stażowego, który przygotuje Cię do pracy w nowoczesnej elektryce przemysłowej.

Za swoją pracę i zaangażowanie otrzymasz wynagrodzenie. Program trwa 3 miesiące – pierwszy miesiąc to szkolenie teoretyczno-praktyczne w Epcido Academy w Gdańsku, kolejne dwa miesiące to wyjazd na projekt zagraniczny i dalsza nauka w praktyce (zapewniamy bezpłatny transport oraz zakwaterowanie).

Uzyskasz możliwość zdobycia certyfikatów MEWP, FORKLIFT, VCA, SEP oraz stałego zatrudnienia po zakończeniu programu.

WYMAGANIA:

Kogo szukamy:

Absolwentów szkół technicznych lub studentów ostatnich lat studiów technicznych o kierunku elektrycznym

Pasjonatów, majsterkowiczów z dziedziny elektryki

Pracowników z podstawową wiedzą w dziedzinie elektryki, chcących podnieść swoje kwalifikacje i rozpocząć karierę w dynamicznie rozwijającej się branży przemysłowej

OFERUJEMY:

Możliwośc podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Gdańsk
  • Elektryk gdański
  • Elektryk Starogard Gdański
  • Elektryk Nowy Dwór Gdański
  • Elektryk Pruszcz Gdański
  • Elektryk Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Technik elektryk Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210