Płatny staż
  • Wrocław
Płatny staż
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Phinance S.A.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Płatny staż

Twój zakres obowiązków

  • przedstawimy Ci istotę planowania finansowego w praktyce
  • zapoznamy Cię ze skutecznymi metodami pozyskiwania klientów i budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • nauczymy Cię analizy sytuacji finansowej klienta i korzystnego doradztwa względem jego potrzeb
  • zobaczysz w jaki sposób porównywać różne oferty dostępne na rynku finansowym i korzystnie doradzać klientom w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń, planów emerytalnych czy inwestycji

Nasze wymagania

  • interesujesz się finansami i biznesem
  • cechuje Cię wysoka kultura osobista, chęć rozwoju oraz komunikatywność
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie (wymagana matura)
  • jesteś osobą niekaraną

To oferujemy

  • różnorodność stanowisk - dostosujemy zakres obowiązków do Twoich umiejętności, wiedzy i tego, w czym czujesz się najlepiej
  • bogaty system szkoleń, który przygotuje Cię od podstaw do pracy
  • szansę poznania większości dostępnych na polskim rynku produktów i instrumentów finansowych
  • możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu/praktyki
  • przejrzysty system wynagrodzenia
  • wsparcie doświadczonej kadry managerskiej
  • możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach motywacyjnych oraz wyjazdach integracyjnych

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544