Płatne Praktyki w dziale Przygotowania Produkcji
  • Lućmierz-Las
łódzkie, Lućmierz-Las, łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie inżynierów przygotowania produkcji,
  • obsługa systemu ERP,
  • proponowanie działań mających na celu usprawnienie przepływu informacji,
  • wsparcie w projektach działowych oraz w codziennych obowiązkach.

Nasze wymagania

  • student/absolwent studiów technicznych (mechanika, mechatronika, inżynieria materiałowa, inżynieria produkcji, budownictwo lub pokrewne),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub j. niemieckiego,
  • znajomość MS Office, w szczególności znajomość programu Excel,
  • podstawowa znajomość systemu ERP,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • samodzielne rozwiązywanie problemów technologicznych.

To oferujemy

  • płatne praktyki w wymiarze min. 2 m-cy,
  • zdobycie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego,
  • poznanie środowiska pracy w międzynarodowej organizacji, opartej o wartości zaufania i odpowiedzialności,
  • wsparcie zespołu chętnego do dzielenia się wiedzą.

  • Praca łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851