Płatne Praktyki w dziale Kontroli Jakości
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
GOLDBECK comfort Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
// płatne praktyki wakacyjne w wymiarze min. 2 m-cy na podstawie umowy zlecenie,
// elastyczny grafik,
// zdobycie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego,
// poznanie środowiska pracy w międzynarodowej organizacji, opartej o wartości zaufania i odpowiedzialności,
// wsparcie zespołu chętnego do dzielenia się wiedzą
Twój zakres obowiązków:
// prace przy kontrolach wyrobu gotowego, zbrojeń,
// rozwiązywanie problemów reklamacyjnych,
// wsparcie w projektach działowych oraz w codziennych obowiązkach.
Nasze wymagania:
// status studenta, preferowane kierunki: budownictwo, bądź w trakcie nauki: technikum budowlane,
// umiejętność czytania rysunku technicznego,
// dostępność min. 24 h w tygodniu,
// proaktywna postawa, zaangażowanie, dbałość o jakość, umiejętność organizacji pracy własnej.

  • Praca Toruń
  • Kontroler jakości Toruń
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Toruń
  • Doradca podatkowy w Polsce Toruń
  • Pracownicy uczelni w Polsce Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532