Płatne praktyki w Biurze Obsługi Klienta w JMS
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, wielkopolskie, Polska
JMS
16. 9. 2024
1000 - 5000zł

Poszukujemy ambitnych studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe i rozwijać swoje umiejętności w dynamicznej branży finansowej! Nasze Biuro Rachunkowe oferuje płatne praktyki w Biurze Obsługi Klienta.

Co oferujemy?

  • Płatne praktyki z możliwością dalszej współpracy,
  • Elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Szansę na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu księgowości i obsługi klienta,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach wewnętrznych.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów biura rachunkowego (telefoniczna, mailowa),
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji księgowej,
  • Wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach,
  • Aktualizacja bazy danych klientów,
  • Odpowiadanie na zapytania i rozwiązywanie problemów klientów.

Wymagania:

  • Status studenta (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność,
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane zainteresowanie księgowością i podstawowa znajomość zagadnień rachunkowych.

Miejsce praktyk: zdalnie

Czas trwania praktyk: 1-3 mies. z możliwością dalszej współpracy

Wynagrodzenie: 28,10 zł/h + premia za wyniki

Jeśli jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, chcesz rozwijać swoje umiejętności w praktyce oraz interesujesz się księgowością – zapraszamy do aplikowania!

Aplikacje (CV oraz krótki list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@jmskik.pl

Na zgłoszenia czekamy do końca września.

Dołącz do naszego zespołu i zdobądź cenne doświadczenie w jednej z wiodących firm rachunkowych!

  • Praca Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567