Plant Manager / Head of Production - rekrutacja online
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Plant Managera / Head of Production.

Plant Manager / Head of ProductionMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie obszarem produkcji,
  • Terminową realizację planów produkcyjnych z wykorzystaniem zasobów ludzkich, maszynowych i materiałowych,
  • Realizację produkcji zgodnie z założonymi kosztami, jakością, zasadami BHP,
  • Ścisły monitoring osiąganych poziomów KPI,
  • Bliską współpracę z działami wspierającymi produkcję,
  • Monitorowanie pracy zespołu produkcyjnego,
  • Ciągłą optymalizację procesów produkcyjnych w celu podnoszenia wydajności, obniżania kosztów, progresu KPI,
  • Budowanie budżetów produkcyjnych oraz bieżąca kontrola poziomów jego wykorzystania,
  • Realizacja długo i krótkoterminowej strategii firmy oraz współkreowanie strategii rozwoju zakładu,
  • Inicjowanie oraz monitorowanie projektów w obszarze produkcji,
  • Mentoring oraz rozwój podległych zespołów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności, zarządzanie, inżynieria produkcji, ekonomia lub pokrewne),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym (najlepiej z branży sFMCG),
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • Doświadczenie w kreowaniu rozwiązań biznesowych i budowaniu relacji,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie oraz orientacja na wynik,
  • Zdolność do budowania odpowiedzialności wśród pracowników i dawania przykładu,
  • Silne umiejętności budowania zespołu, podejmowania decyzji i zarządzania ludźmi.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej i uznanej marce na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + szeroki pakiet benefitów,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji.

  • Praca Poznań
  • Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509